اثر ایران معرفی افزایش خیابانی گزارشگر

اثر: ایران معرفی افزایش خیابانی گزارشگر جام جهانی استرالیا جام جهانی استرالیایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کدام اختلاس، ۵۰ میلیون پاداش داده‌ام/ بازداشت نشدم ، مدیرکل سابق ورزش قزوین

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس گفت: هیچ اختلاسی در کار نبوده و تنها مبلغ ۵۰ میلیون تومان از بودجه اداره کل ورزش و جوانا

کدام اختلاس، ۵۰ میلیون پاداش داده‌ام/ بازداشت نشدم ، مدیرکل سابق ورزش قزوین

مدیرکل سابق ورزش قزوین: کدام اختلاس، ۵۰ میلیون پاداش داده ام/ بازداشت نشدم

عبارات مهم : قزوین

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس گفت: هیچ اختلاسی در کار نبوده و تنها مبلغ ۵۰ میلیون تومان از بودجه اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین را در سال ۹۵ به عنوان پاداش به ۳۰ تا ۴۰ نفر از کارکنانش پاداش داده ام.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین در گفت وگو با ایسنا، راجع به ی مطرح شدن عنوان بازداشتش به اتهام اختلاس اظهار کرد: من سال ۹۵ با هماهنگی معاونت مالی اداره کل مبلغ ۵۰ میلیون تومان به کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین که نزدیک ۳۰ تا ۴۰ نفر بودند، به خاطر زحمات یک ساله ارزش پاداش دادم. این کار را به خاطر زیاد کردن انگیزه کارکنانم و در پاسخ به زحمات ارزش انجام دادم و اسناد تمامی مبالغ واریز شده است به حساب ارزش نیز موجود است.

وی افزود: متاسفانه در رسانه ها دیدم که به اشتباه از این کار را به عنوان اختلاس یاد کرده اند گویی که مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از بیت المال را اوج کشیده ام. اینکه می گویم من این مبلغ را با معاون خودم تقسیم کردم کاملا کذب است و اصلا چنین چیزی نبوده هست. طبق قوانینی که وجود دارد این مبلغ ۵۰ میلیون تومان به حساب یکی از هیات های استانی واریز و سپس با سند به حساب کارکنان واریز شد.

کدام اختلاس، ۵۰ میلیون پاداش داده‌ام/ بازداشت نشدم ، مدیرکل سابق ورزش قزوین

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با بیان اینکه مبلغ ۵۰ میلیون تومان را به صورت کامل بازگردانده است گفت: چند ماه پیش هنگامی که دادستانی من را به خاطر این عنوان فراخواند کل ۵۰ میلیون تومان اهدایی به کارکنانم را از آن ها گرفتم و تحویل دادم و شرمنده کارکنانم شدم. همه می دانند من توجه زیادی به نیروهای زیرمجموعه ام دارم و دوست دارم به آن ها انگیزه بدهم.

“م.م” با گلایه از اینکه با آبروی او که سال ها در ورزش کشور عزیزمان ایران مدیریت کرده و زحمت کشیده به آسانی بازی شده، خاطرنشان کرد: خیلی راحت بعضی ها با آبروی افراد بازی می کنند. فکر می کنم خوب به آقای دادستان گزارش نداده اند. من را روز پنج شنبه خواستند. اصلا بازداشتی در کار نبوده است و در حال حاضر نیز که با شما صحبت می کنم در منزل ام حضور دارم. آیا این درست است که جهت ۵۰ میلیون تومان پول که به کارکنانم طبق اختیارات قانونی ام پاداش داده ام اتهام اختلاس بزنند. آیا حق ما ورزشکاران که سال ها جهت ورزش کشور عزیزمان ایران زحمت کشیده ایم و یا در جبهه های جنگ حضور داشته ایم این است که این گونه با آبروی مان بازی کنند؟ خانواده ورزش من را می شناسند و من نیازی ندارم بخواهم خودم را معرفی کنم.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین با تکذیب بازداشتش به اتهام اختلاس گفت: هیچ اختلاسی در کار نبوده و تنها مبلغ ۵۰ میلیون تومان از بودجه اداره کل ورزش و جوانا

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان قزوین راجع به وقت اجرای دادگاهش گفت: تا سه ماه وقت داریم و وقت دادگاه را به ما اعلام می کنند. کل این مبلغ ۶۰ میلیون تومان بوده که ۱۰ میلیون صرف هزینه ی جاری شده است بود و ۵۰ میلیون هم پاداش دادیم که الان همه به حساب اداره کل واریز شده است است.

وی در آخر با بیان اینکه هیچ گاه به دنبال سوء استفاده از موقعیت و خیانت در بیت المال نبوده است گفت: به عنوان نمونه هر چند سال یک بار مبالغی به مدیران کل ورزش استان ها از سوی وزارت ورزش و جوانان تخصیص داده شده است داده می شود ولی من مبلغ ۲۴ میلیون تومانی را که به همین علت دریافت کرده بودم را نیز بین کارکنانم تقسیم کردم. بنابراین نیازی به این پول ها ندارم که بخواهم دست در بیت المال ببرم.

کدام اختلاس، ۵۰ میلیون پاداش داده‌ام/ بازداشت نشدم ، مدیرکل سابق ورزش قزوین

واژه های کلیدی: قزوین | اختلاس | میلیون | استانی | جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs